diskuse o konci světa

12. června 2007 v 18:21 |  já ja ja jenom ja
téma:co si myslíš o tom že bude konec světa ?
Tak na toto téma bych zde chtěla udělat diskusi páč si myslim že je docela aktuální.Piste sem jak si myslíte že to bude vypadat a proč jsi myslite ze k tomu dojde.Nebo jakykoliv vaš nazor .
Ja si teda myslím že konec světa bude bud driv nebo pozdejs, nejprve roztajou všechny ledovce tim jak bude zaprví špatná atmosféra a zvetšovat se bude i sluničko.Tím se polovina zeme zalije vodou.Ldem dojde sladká pitná voda a budou se šířit nemoce -mor cholera a jine težké smrtelné. No a také bude invaze zvířat budou ruzně zmutovany a budou toužit po lidsky krvi tím tedy bude i ubytek obyvatel.Zvětšující sluníčko nakonec bude tak velky až sežehne celou zem a nezbyde nikdo.
Tak to je muj nazor ale je to taky hodne ovlivneno filmy a jinymi podobnymi vecmi jako knizky a tak .Tak pište pište
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ahoika Ahoika | Web | 12. června 2007 v 20:25 | Reagovat

Na Zem dopadne meteorit a začne nová evoluce :D Další dominandní druh budou krysy... ;)

2 Markéta Markéta | E-mail | Web | 23. září 2007 v 14:42 | Reagovat

No je toho hodně jak může naše Země skončit! Uvedu pár příkádků: Praskne= je móc lidišek a málo místa, Všichni se utopíme= tajou ledovce, Vybouchne slunce= bude tak moc vařící že vybouchne, shoříme= horký sluníčko následky všichni shoříme! Stejně to bude asi tak jak říká moje milovaná babička: Všechno se vrátí ke starému: Doba jde rychle a příroda to nezvládá! proto nebude elektřina ani žádná televize prostě nic! Auta, jiné prostředky to nebude!! Nebo jak říká taky moje babí bude další válka no a když hoděj bombu třeba na elektrárnu (např. v ČR) tak u nás celej národ vymře!! Tak uvidíme jak to bude! někdy mám stavy jako třeba dnes, že bych umřela okamžitě! Život je nespravedlivej.............. Tak se měj ahoj

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama