duchové

12. června 2007 v 17:08 |  duchové
V roce 1997 se po Píseckém předměstí v jihočeském Milevsku pohybovala bílá mlžná postava. Nejeden zdejší občan ji zahlédl za oknem svého bytu. Další tvrdí, že mu ta prapodivná mátoha seděla na radiátoru za záclonou. Těžko posoudit, co vlastně viděli, mlžný přízrak zmizel tak záhadně, jak se objevil.

Podobný případ je hlášen i ze sousedního Sepekova. V místě, kde kdysi stával kostel, se ještě před třemi lety odehrávaly věci, při nichž naskakovala husí kůže. V domě, který částečně zasahuje na pozemek tehdejšího hřbitova, bylo slyšet dunivé kroky, klepání na okna nebo tam za nocí rozprávěly dvě osoby, podle hlasů muž a žena. Přitom současní obyvatelé domu viděli za stolem jakési průsvitné bytosti. Podle jedné pamětnice z Milevska má toto místo strašidelnou pověst už pěkně dlouho. Před lety tam přízraky trápení lidé, kteří v domě bydleli, pozvali faráře, aby obydlí vysvětil. Farář přišel, ale jakási neznámá síla s ním smýkla o zem. Od té doby nechtěl mít ani kněz s tímto místem nic společného.

Za dalším příběhem se vypravíme do Žihle na Plzeňsku. Jeho pravdivost ověřovala pracovní skupina ze společnosti Sirius. O co šlo? Jedna tamní žena uslyšela za bouřlivého počasí klepání na okenní parapet. Nikdo venku nestál, ikdyž klepání zřetelně slyšel i její manžel. Později žena zpozorovala, že se za parapet drží jakási bílá ruka, která po chvíli zmizela. Na plechu před oknem po ní zůstaly zřetelné otisky prstů, které ne a ne smýt. Není bez zajímavosti, že podobné příhody se stávají většinou v místech, v jejichž místech, v jejichž blízkosti býval, nebo stále je hřbitov. Nebo v místech s bohatou a z negativního hlediska pestrou minulostí. Možná, že i k vám jednou duch příde.
Ps:toto je stáhnuto z jiného blogčku ju.!!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama