instrukce na použití extáze

12. června 2007 v 18:34 |  →drogy♥

Instrukce pro první použití Extáze

Extáze (MDMA) přináší zlepšení dotykových pocitů jak při dávání tak i při přijímání. Neodfoukne vaší mysl z vašeho těla, ani neoddělí vaše tělo od vaší mysli, ani neomezí funkčnost jednoho či druhého.
Důležitá slova jsou vcítění, mírnost, něžnost, a radost ze života, těla a mysli.
1. Buďte v příjemném prostředí (setting)
2. Odpočinutí
3. Ve vašem těle by nemělo být žádné jídlo, alkohol ani drogy.
4. Měli byste mít vedle sebe někoho, kdo se o vás bude starat (manželka/manžel, milý/milá, přítel/přítelkyně).
5. Spolkněte najednou vše, co jste si naplánovali vzít. Chcete-li, aby látka začala účinkovat rychleji, rozpusťte ji v necelém decilitru piva (hořkost piva pomáhá zastínit hořkou chuť MDMA) a celé to vypijte.
6. Budete cítit, jak vaším tělem proudí jemné teplo a vaše mysl se stane velice příjemným způsobem bdělá. Neobjeví se nic, co by vás hnalo k nekontrolovatelnému neznámu.
To je štěstí, bezpečí, klid, svoboda. Vaše tělo vnímá život, proudící vašimi žilami. Vaše mysl je čilá. Namísto nukleárních výbuchů poznáváte rozkvétající smyslnost. Každý pocit a vjem zlepšuje ty další. S velkým úsměvem si všímáte, jak se uvolňují napětí v mysli, těle a duši.
7. Přibližně po hodině, až si zvyknete na tyto vjemy, se můžete chtít projít a radovat se ze svého okolí, nebo můžete zjistit, že jste dokonale spokojení jednoduše tam, kde jste.
8. Následující den budete prožívat určitou malátnost. Upřednostňuje se pohlížet na tento stav jako na dokončování zážitku a doporučuje se strávit tuto dobu v přítomnosti svého společníka a hovořit o zkušenosti z předcházejícího dne.
Nicméně ne každý má dostatek času a někdy tato malátnost vypadá spíše jako únava. Následující kombinace vitamínů, jež jsou dostupné v jakékoliv lékárně, rozptýlí únavu a téměř okamžitě vás osvěží. Vezměte si jí pouze ráno na prázdný žaludek.
a. 500mg L-Fenylalaninu nebo L-Tyrosinu
b. 50 až 100mg vitamínu B6
c. vitamín C
Extáze také vyčerpává hladiny přenášeče nervových vzruchů serotoninu. Následující kombinace látek vám pomůže rychle obnovit vaše hladiny serotoninu. Vezměte si jí před spaním, jednu až dvě noci po sezení s Extází.
a. 1000 až 2000mg L-Tryptofanu
b. 50 až 100mg vitamínu B6
c. vitamín C
d. 500mg Niacinu s prodlouženou účinností
Některá nebezpečí a bezpečnostní opatření
MDMA jako inhibitor MAO může nepříznivě reagovat s některými jídly a léky. NIKDY by jste neměly vzít IMAO společně se selektivním inhibitorem zpětného vychytávání serotoninu, takovým jako je Prozac, nebo s jakýmikoliv antihistaminiky (i volně prodejnými), léky proti nachlazení či syrupy proti kašli. Jestliže pravidelně berete jiné léky, ať už na předpis nebo volně prodejné, prosím, poraďte se se svým lékařem, zda-li nějak nepříznivě nereagují s inhibitory MAO. Nepříznivé reakce s některými léky mohou vést k prudkému vzrůstu krevního tlaku a smrti.
Také se doporučuje, aby jste se při požití IMAO vyhnuli jídlům, které obsahují aminokyselinu tyramin. Mezi taková jídla patří například sýr, banány, ryby (obzvláště zkažené), sója, boby, čokoláda, káva, avokádo a alkohol. Toto dietní opatření se týká zejména lidí, kteří berou IMAO denně.
Tyto instrukce jsem našla ve vyhledavači na seznamu nevim ale stranku pac jsem to omylem odklikla tak se omlouvam
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ALI-G ALI-G | 3. prosince 2007 v 12:03 | Reagovat

Jasny no, moc si nam neporadila

2 čokoKarlík čokoKarlík | 15. ledna 2008 v 19:18 | Reagovat

zajímavé,asi to zkussím,ať mam přehled

3 čokoKarlík čokoKarlík | E-mail | 15. ledna 2008 v 19:20 | Reagovat

abych se toho ale neužral

4 santa THE looneyman santa THE looneyman | 16. května 2008 v 3:29 | Reagovat

z toho by se wosypala i moje mati...co se clovek nedozvi.....hmm...hmmm kde sem pred tema trema rokama udelal chybu....

5 nebud debil nebud debil | 22. května 2008 v 21:56 | Reagovat

no jasny proste polkne a des se bavit za muzikou a je to lepsi stav jak sedet nekde doma

6 Weruska.a Weruska.a | 3. července 2008 v 13:05 | Reagovat

HMM HNED BYCH SI TO DLAA NEVITE NĚKDO PROSIM KDE TO SEHNAT V OKOLÍ hODONÍNA?? KDYŽTAK NAPIŠTE PROSIM NA MUJ A-MAIL-WWW.S.VICIOUS@SEZNAM.CZ...DIK MOC:-)

7 NeWím =D NeWím =D | 25. prosince 2008 v 11:34 | Reagovat

NejLepŠí  . .áE je tO cHeMiE =D

8 slečna THC ..xD slečna THC ..xD | 2. února 2010 v 18:41 | Reagovat

když sedíte doma na zadku ..tak z toho nic nemáte ..žádnou radost ..nic ..ae když si to wemete a dete pařit to je potom staw ..ae když by se wam zwýšila teplota bo tlak ..prostě wam bylo blbě ..tak je nejlepší ..hodně pít ..ae nealko ..ae jinak když si to chcete wzít ..tak si to wemte a poďte pařit ..tak to dělam já ..xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama