Prosinec 2007

Přeji všem

24. prosince 2007 v 17:11 mé keci
Štastné a veselé přeji všem mým přátelům a lidičkám co nawštěwují můj blogček. Hlavně hodne pohody a málo trampoty a hodně trpelivosti s kaprem.Když uz jsem u toho přaní tak jelikož tu nebudu tak mnoho úspěchů lásek a splnených snů v nowém roce.
To vše vám přejí
Alsace
Ps: Santův obráázek sem dávat nebudu , nemám rad a toho reklamního pandulaka ktery je stejnak od hlavy až k pata zkorumpovany a amerika na něm jen vydělává.
Takže at žije násš ježíšek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

téma: Drogy

13. prosince 2007 v 18:22 →drogy♥
V poslední době se na mém blogu objevují nejvíce komntaře k drogám.4im to asik je? Že by cim dal vice mladych lidi fetilo? to aik ne ale drogy jsou cim dal tim vic pritazlivejsí. To jsou. A ne že ne. Když se kouknete kolem do společnosti tak i ta je plná drog a nemyslim tim jn ty tvrdy i ty zcela obyceejné v uvozovkach drogy alespon pro nekoho. Priznám se ze me to k nim takyc lehce tahne ale na druhou stranu kazit si tim život opravdu nechci no ale.... vic uz anik muk.
Chtela bych od vas slyset jstli si tedy nekdo precte tento text jestli mate skuseosti s drogamy a jakymi co vam to dalo a vzalo.Piste do komentářu muzete anonymne samozdřejme.Kuju vam moc